10 Restoran Personeli Sorunu ve Bunların Nasıl Ele Alınacağı

bir restoranın eğitim programı, bir mağaza kapsamındaki bir müzedir. İyi yemek sunmak ve pazarınızı genişletmek, günlük kullanıma uygun zamanlarınızı iyileştirirsiniz. Maalesef ki restoran teknik sorunları, pandemi patlak ilk önce hızla yükselen bir sorundu. COVID-19 ifadelerini daha da olumlu etkiler.

İşletmeler hem kalıcı hem de geçici olarak. İkincisini, sahip olduğu bir ortamda, yetenek ve elde tutulmaya maruzla karşılaşıyor. Katı sosyal satış mağazalarındaki satış mağazasındaki ani perakende satış mağazalarına sevketti. Peki, bu sorunlar varken, bir restoran işletmecisi ne yapmak? İşte ortak restoran kişisel sorunu ve eski eski moda gelineceği.

Ortak Restoran Personel Sorunları ve Çözümleri

İşe Alım

Koronadan önce bile restoran sektöründen yeni almak kolaydı. Ancak mevcut durumdaki iş arayanlar için daha fazla hoş görünümlü ve daha az çekici ürünler. Bu arzınızı, teklifinizi daha iyi hale getirebilirsiniz.

Sizinkini diğer üretici ve endüstriyel kalite ile iyidir. Maaşın dışında insanlar da  menfaat peşinde . İstihdam paketinize sağlık sigortası, ücretli izinler ve vardiyalı beslenmeleri dahil olmak üzere beslenmek. AYRICA MEVCUT personelinizi, tavsiye ikramiyeleri sunarak yeni işe alımlar bulmaya Yardımcı olmaya Teşvik edebilirsiniz  .

Lacivert

Restoranlar, bir zamanlar iş arayan genç için bir sıcak noktaydı. Ancak son sınıflar 24 yaş altı restoran işlerinden uzaklaşıyor. Ve bu yaş basit restoran işletmesi 10’da 4’ü.

Bu, için yetenek ve iş üretkenliği birinci sınıf bir yaş pencere olarak bilinir. Bir sıralıgte, küçük küçükte süslü işler, değerli eşyalardan daha pahalıdır. Bu büyüme çağındaki çalışanlarınızın olgunluğundan yararlanabilirsiniz.

Sen  kariyer desteği ve yerleşime yönelik daha fazla fayda sağlar . Oğul fitness, insanları vücutları için insanları denemediğinizi gösteriyor. Böylece  hem Fiziksel hem de zihinsel sağlıklarını güçlendirmek Için sağlık Merkezli programları da  tanıtabilirsiniz . Personalelinizi sağlıklı ve tekmelemek için kolay kullanım için Total Shape’e bakın.

Tutulma

Restoran endüstrisi için devir hızının, özel sektörden daha yüksek olan ve gidişattaki tüm zamanların en yüksek olan %75’e bilenen insanlar. Bu üst düzeyde, lokantacılar yeterli düzeyde mezunlar.

Umutsuz bir iş gücü satın alınmaz içinde, güvenliğe sahip olmayan kuruluşlara başvururlar. İşleyişten yararlanılarak, sahip olmayı hedeflenen kişilerin ve  elde tutmayı kullanın .

potansiyelinde  fark edin. Ek olarak,   şirket değerlerine office ve daldırma için alan sağlayan mentorluk fiyatları . Yeni işe alımlar yapmanız rektiğinde  , markanızla Bir kariyer Insa Etmeye gerçekten ilgi gösteren insanları işe  alın.

İlk Katılım

Yeni çocuklara alışmak, mevcut çalışanlarınızı artırmaya göre daha pahalı bir yoldur. Bu artış, yeni eğitim kazanılmasında yardımcı olunamayansa, onlar sayesinde iyi bir şekilde entegre olundan emin olun.

Yetersiz eğitim temel iş performansına yol açar. Bir dönemlikte,  zamanları bir işe alım  , onun uzun bir süre eşit değildir. Bu takviye, kolaylık sağlamak ve paradan hazırlamak için basitleştirmek.

Etkili bir  şirket içi eğitmen  , işe alım sürecindenizde de fark yaratabilir. Daha fazla üniversitede akıl hocalığı yapmak ve yeni işe alımları eğitilebilir. Doğal olarak, iş için onları tamamlamanız gerekir.

İdari İşler

Yemek hazırlama ve müşteriye yönelik çalışma dışında, işler, çalışanlarınızın zamanının büyük bir bölümünü oluşturur. Müşteri ve müşteri sayılarının projelendirilmesi, satılan ve gönderilmeyen kalemlerin kullanımı gibi tasarlanacaklardır.

İşletmeniz için planlamayı planlayabilirsiniz. Bu ürünlerden bazıları sizin uzmanlığınızın dışında bile olabilir. Bu artış, bu yardım kuruluşuna yardım kabul edin.

Şunları yapabilen bir  muhasebe işe  kontrol altında mali web sitesi için. Sizin ekibinizde olmasında yardıma varsa, size   yardımcı olması için başka bir yönetici seçebilirsiniz . “Belirli bir ölçü olabilir.

 Bazı iş görevlerinizi takip etmek için kullanmak için Restoran Kontrol Listesi’mizi indirin .

İletişim

bir işyerinde olduğu gibi, sistemi verimli hale getirmek için ekip çalışmasıdır. Restoran işinde, sizinle dostane bir kişiyle ziyarete gidecekler.

Ancak aynı ölçüde olan, yönetim ve personel açık bir iletişim hattıdır. Bir yönetici olarak,  onları asla aşağı ve vazgeçilmez hissettirme . İşçilerinize kendi reklamlarına izin veren kişilerlik vermelerine konuşmalarına.

Şunlar da hoşunuza giden yollar  : Mutlu Çalışanlar ve Başarılı Bir İşletme için 12 Restoran Yönetimi İpuçları

Kampanya kapsamında eğitimler Ekip iyi olmaları için onları kontrol etmek.

Motivasyon

İş, çalışanlarınız için hem de hem de çalışabilir olarak zorlayıcı olabilir. Motivasyonun kolayına sahip ve işn kalitesine sahipna yol. Motivasyonsuz oyunculardan oluşanlardan yinelenen bir kältür  , sorunlarna kulak Vermek için siz ve restoran tasarımınız  varsa açık bir forum düzenleyin .

Çalışma çok sıcak yol kat ve tutkulu bir ülke. Yönetimden korkmak yerine iyi bir iş yapma hevesini besler. Sıkı çalışmalarını Takdir edin ettik Olağanüstü Türk Performansları Teşvik Etmeye Veya ödüllendirmeye Kadar Gidin.

İşyeri Mağazası

Mutaktalar olabilir, ancak uygun bir uygulama kazale daha az olur.  İşe başlama programınız içinde mağaza hakkında bir tartışma tartışması ekleyin  . Kontrollerinizi sıkı tutmak, çalışmak için en iyi durumda olanlardan emin olun ve müdahalede bulunmaktan kaçınmaktan kaçının.

Mevcut pandemi ile uyumlu olarak düzenli olarak günlerden ve  sağlık kaydedici karşılandığından emin olun . Personelden başka iş deneylerinin tehdit edebilir.

Çalışma saatleri   içinde, takımında eğitimde karşı her zaman tetigte olun. Cinsel organizatör de dahil olmak üzere bir kişisel eşya eşyası eşyalarınızı kullanın.

Dijital Dönüş

Hızlı bir şekilde iyileşebilecek, mevcut durumuyla birleşmende muayeneden önce görüldü. Restoran personeli gibi bazı akıllı araçlarla alınabilir.

SınırlıSorumlu PERSONELE Sahip restoranlar,  akşam yemeği pazarı düştüğü Için teslimatı kolaylaştırmalarına Yardımcı olacak Bir  Çevrimiçi Sipariş sisteminden yararlanabilir . Yemek yemeye özel kişiselte olanlar, ayarlamayı hala zorlayıcılar.

Emeklilikten kaçınmak Için  , bu degisiklik ettik Yeterli eğitim doğrultusunda Görevleri yeniden atamayı Tercih edebilirsiniz  . Ayrıca sipariş almak için akıllı telefon gibi doğru kulaklığa da yatırım yapın.

Akşam yemeği için, sunucularınızın satışlarını yapmak ve onları hem satın almak için hem de satın almak için menüler QR kods geçiş yapabilirsiniz.

Finansman

Yukarıdaki seçim için, restoranınız için daha fazla kişisel ödem giyilmezna karar verilir. İşçiliklerinden, birimlerinizin en önemli parçalarını oluşturur. Restoran kârlarındaki küçük küçüklerin yanı sıra, asgari ücretler de artmaya başlıyor.

Emeklilik, emekli maaşı almak ve satın almak için bir ihtiyaç vardır. Önceki noktayla Ilgili olarak, Gösterilen   süreci ‘kolaylaştırmak Için Operasyonel araçlara dönebilirsiniz .

Daha doğru tahminler için gösteriyi toplayan akıllı bir sistem kullanabilirsiniz. Mobil zamanlama olabilir, vardiyayı daha verimli hale getirebilirna yardımcı olur. Ek olarak, bulut tabanlı bir sistem, planınıza gelene gidene gösterinizi ve gösteriler kontrol gösterileri.

Çözüm

Restoranlar zor bir dönemden ve gümüş astar artık görünür olsa da, daha fazla gidecek yolu var . Eğitim ve öğretim okullarını kullanarak pazarlama edinim ve fikir açık noktalı öğrenciler.