fbpx

Basit Fiyatlandırma, Sürpriz Yok

Restoran çevrimiçi sipariş sistemi maliyeti

hizmet planımıza dahil olan Özellikler

Ücretsiz Web Sitesi Sipariş Widget'ı

Widget, web sitenize bir "MENÜ ve Siparişi Gör" düğmesi ekleyecek ve siparişleri istediğiniz şekilde göndermeye başlayacaktır.

Facebook akıllı bağlantıları ile ücretsiz siparişler

Bu bağlantılar, müşterilerinizin doğrudan Facebook işletme sayfanızdan sipariş vermesini sağlarken, menünüzün üst kısmında görünen aktif tanıtımlara da takılır.

Ücretsiz Mobil Sipariş

Online siparişimiz mobil cihazlar için de geçerlidir. Müşterileriniz bulundukları her yerden rahatlıkla sipariş verebilirler.

Gerçek Zamanlı Sipariş

Siz siparişi incelerken ve sipariş onayını gerçek zamanlı olarak görüntülerken müşterinizi meşgul ediyoruz.

Masa Rezervasyonları Widget'ı

Widget, müşterilerin önceden kolayca masa ayırtabilmeleri için web sitenize bir "Masa Rezervasyonları" düğmesi ekler..

Rezervasyonlar için Önceden Sipariş Verin

Etkinleştirildiğinde, bu özellik müşterilerin masa rezervasyonu yaparken önceden yemek siparişi vermesini sağlar.

Tatil modu

Kısa bir süre için bir veya daha fazla hizmeti (yani teslimat veya teslim alma) anında beklemeye alın veya hatta tatillerde, ulusal tatillerde veya herhangi bir başka günde hizmet saatlerinizi değiştirin.

Temassız Teslimat ve Minimum Maruziyet Alma Seçenekleri

Personelinizi ve müşterilerinizi güvende tutmak ve işletmenizi çalışır durumda tutmak için temassız (ev veya kaldırım kenarı) teslimat ve teslim alma siparişlerini etkinleştirin.

Menüdeki Resimler

Lezzetli yemek görsellerinden oluşan ücretsiz bir fotoğraf stoğu sağlıyoruz. Harika görünen menüler oluşturmak için bunları kullanmaktan veya kendinizinkini yüklemekten çekinmeyin.

Planlanmış Siparişler

Müşterilerinizin şimdi sipariş vermesine ve teslim alma veya teslimat için belirli bir sipariş karşılama zamanı planlamasına izin verin. Bu sayede 7/24 sipariş alabilir ve uyurken para kazanabilirsiniz!

Paylaşılan FoodBooking uygulamasının bir parçası olun

Teslimat portallarının aksine, müşterileri diğer restoranlarla komisyonsuz olarak paylaşabilirsiniz! İnsanların restoranınızı keşfedebileceği ve anında sipariş verebileceği sanal bir yemek alanı gibidir.

Detaylı Raporlar

Raporlama panosundaki ilgili verilere dayanarak iş kararları alın.

Bir Promosyon veya Kupon Fırsatı Çalıştırın

Aklınıza gelebilecek hemen hemen her promosyon mantığını kurun. Şimdi hep istediğiniz promosyonu çalıştırma zamanı.

Dayanılmaz İlk Kez Promosyonlar

Bu web sitesi ziyaretlerini siparişlere dönüştürün. Göz kamaştırıcı bir ilk satın alma indirimi sunarak anlaşmayı imzalayın.

İşinizi İnternete Taşımak için El İlanlarını Çevrimdışı Kullanın

Anında broşür oluşturucumuzla web sitenizi başarıyla tanıtın ve yeni ve mevcut müşterileri çevrimiçi sipariş vermeye yönlendirin.

Üçüncü Taraf Entegrasyonları

GloriaFood hesabınızı ücretsiz teslimat takip yazılımı, çeşitli POS'lar, sadakat platformları ve daha fazlasıyla bağlayın.

Çoklu Şablon Makbuz Düzenleyicisi

Restoran fişlerinizi müşterileriniz ve şefleriniz için özelleştirin. Hatta tanıtımlarınızın reklamını yapabilir ve gelecekteki satışlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Kendi Teslimat Alanlarınızı Çizin

Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun. Teslimat yapılandırma aracımızla, hizmet vermek istediğiniz teslimat bölgesini basitçe çizebilir ve iş ihtiyaçlarınıza göre daha sonra ayarlayabilirsiniz.

Çevrimiçi Sipariş İçin Davetiye Gönderin

Henüz çevrimiçi sipariş vermeyi denememiş birkaç müşteriniz mi var? Bunları hemen içe aktarın ve çevrimiçi sipariş vermeye davet edin ve restoranınızın satışlarını başlatın.

İşlem Yapılabilir İpuçları ile Web Sitesi Sıralaması Denetleyicisi

Restoran web sitenizin maksimum arama (diğer adıyla satış) sonuçları için Google'da her zaman optimize edildiğinden emin olmak için optimizasyon tarayıcımızın yanında çevrimiçi sağlık aracımızı kullanın.

Google Listenizi Otomatik Olarak Analiz Edin

Google İşletme girişinizi nasıl optimize edeceğinize ilişkin adım adım öneriler alın ve müşterilerinizin sizden çevrimiçi sipariş verebildiğinden emin olun.

Yemek Siparişi için QR Kod Menüsü

Kendi QR kod menünüzü tarayarak müşterilerinizin masaya oturur oturmaz sipariş vermesini sağlayın.

Gün Sonu Raporu

Satışlardan ipuçlarına, sipariş türlerine ve daha fazlasına kadar her günün sonunda e-postanıza gönderilen restoranınızın performansının bir dökümünü alın.

İsteğe Bağlı Ücretli Hizmetler

İsteğe Bağlı Ücretli Hizmetler

× Hallo